OGŁOSZENIA PARAFIALNE

.

Kliknij, aby zobaczyć lub wydrukować ogłoszenia

.

17 lutego 2019 r.

10 lutego 2019 r.

.

.

.

POZOSTAŁE OGŁOSZENIA

.

***

PIELGRZYMKA CHORYCH DO LOURDES

W dniach od 5 do 13 maja 2019 r. odbędzie się III Archidiecezjalna Pielgrzymka osób chorych, niepełnosprawnych, ich rodzin oraz wszystkich chętnych diecezjan do Lourdes.

Przejazd nastąpi specjalnym pociągiem. W pielgrzymce będzie mogło uczestniczyć maksymalnie 350 osób. Będą im towarzyszyć lekarze, pielęgniarki, wolontariusze i księża. Udział w pielgrzymce potwierdził Ksiądz Arcybiskup Wiktor Skworc oraz Ksiądz Biskup Marek Szkudło.

Osoby chore i niepełnosprawne z naszej parafii, które chciałyby pojechać do Lourdes, proszone są o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej do dnia 25 listopada, gdyż jako parafia chcielibyśmy dofinansować wyjazd chorym, którzy nie są w stanie pokryć całości kosztów.

Kliknij, aby poznać więcej szczegółów

.


***

KLAUZULA INFORMACYJNA

Informujemy, że dane osobowe Parafian przetwarzane są dla potrzeb realizacji celów Kościoła, na podstawie prawa kanonicznego przez administratora danych osobowych, którym jest Rzymskokatolicka Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybniku - Niedobczycach z siedzibą na ul. Wołodyjowskiego 5, reprezentowana przez ks. Stanisława Kołodzieja.

Inspektorem Ochrony Danych w Parafii jest ks. Adam Sekściński, e-mail: iod@archidiecezjakatowicka.pl

Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, prawa ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia (z ograniczeniem w zakresie danych dotyczących udzielonych sakramentów bądź w inny sposób odnoszących się do kanonicznego statusu osoby).

Szczegółowych informacji na temat przetwarzania danych osobowych, podstawy ich przetwarzania, ewentualnego odbiorcy (krajowego lub zagranicznego), dokładnego okresu przechowywania danych i innych udziela administrator.

Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01–015 Warszawa, kiod@episkopat.pl.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam